WWW: http://www.telekontrakt.pl
Dodano: 2019-03-03
Telefon: (61) 848-31-31
Miejscowość: Poznań
Adres: Jackowskiego 34
Kod pocztowy: 60-512
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Leasing kserokopiarki • AC Telekontrakt PHU


Jeżeli poszukujesz dobrego sprzętu do biura, to z pewnością taki znajdziesz na stronie telekontrakt.pl. Strona należy do przedsiębiorstwa, które jest autoryzowanym partnerem firmy Canon i na rynku istnieje już od 27 lat, dlatego doskonale zna potrzeby swoich klientów. Dostarcza im najlepszego jakościowo sprzętu w tym takich urządzeń jak:

  • drukarki,
  • kserokopiarki.
  • plotery,
  • niszczarki.

Jest to firma, którą charakteryzuje rzetelność, a także pozytywne nastawienie do biznesu, dlatego, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrym sprzęcie, zwróć się właśnie do nich, ponieważ bez trudu dobiorą odpowiedni sprzęt dla Twojej firmy. Nie musisz go od razu kupować, gdyż w firmie tej możliwy jest także atrakcyjny leasing kserokopiarki Canon lub Xerox na bardzo dogodnych warunkach.

Decydując się na taki krok, możesz liczyć na minimum formalności, atrakcyjne warunki ubezpieczenia i możliwość podpisania umowy we własnym biurze. Takie wyjście jest bardzo atrakcyjne dla młodych firm, które, dopiero rozpoczynając działalność, nie mogą wydać od razu całej kwoty, a do tego raty to koszty uzyskania przychodu.w pobliżu

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Poznań

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

DOMIBUS Ciechanowski Maciej

Złotów