WWW: https://www.widlaki-roszak.pl/pl/
Dodano: 2019-03-16
Telefon: 726 200 164
Miejscowość: Strzałkowo
Adres: Kopernika 12
Kod pocztowy: 62-420
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wózki widłowe linde elektryczne • Roszak


Jesteś zainteresowany zakupem wózków widłowych o doskonałych parametrach technicznych, wysokim komfortem pracy czy też innowacyjnymi rozwiązaniami? Koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą takich wózków na widlaki-roszak.pl. To strona firmy, która oferuje elektryczne wózki widłowe Linde, są to wózki używane, ale naprawdę w dobrym stanie, gdyż są po kapitalnych przeglądach i w bardzo korzystnych cenach. Możesz więc mieć wysokiej jakości, funkcjonalny wózek markowy za naprawdę nieduże pieniądze.

Z pewnością w każdym magazynie sprawdzi się, np. elektryczny wózek 3-kołowy marki Linde E16-01 Triplex, to wysokiej jakości wózek z przesuwem bocznym, o udźwigu ponad 1 i pół tony i w bardzo dobrym stanie.

W ofercie rekomendowanej firmy, poza wózkami elektrycznymi, są też inne wózki marki Linde, np. typu Triplex są to wózki z silnikiem Diesla czy też na gaz LPG, warto rozważyć także taką propozycję zakupu. Jeśli nie wiesz, na jaki wózek się zdecydować, poproś o pomoc doradcę rekomendowanej firmy.w pobliżu

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Poznań

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

DOMIBUS Ciechanowski Maciej

Złotów