WWW: https://www.merg.pl/
Dodano: 2023-03-23
Telefon: 518 614 641
Miejscowość: Gołaszyn
Adres: Gołaszyn 116F
Kod pocztowy: 21-400
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Torba damska worek


Niezwykle szeroka oferta damskich dodatków galanteryjnych pozwala wszystkim klientkom sklepu Merg znaleźć dokładnie to, czego szukają. Dotyczy to przede wszystkim torebek, ich znaczenie jest bowiem najważniejsze - są widoczne na pierwszy rzut oka, stanowią ważny element stylizacji oraz są nieustannie narażone na uszkodzenia. W dodatku każda kobieta potrzebuje różnych dodatków tego rodzaju, toteż oferta prezentowana przez sklep musi być rozbudowana.

Znaleźć w niej można propozycje na co dzień, na przykład wygodne shopper bag czy damskie torebki worki, w wersjach casualowych lub eleganckich, jak i dodatki na wielkie wyjścia. W tej ostatniej grupie znajdują się między innymi kopertówki, z łańcuszkami albo przeznaczone do trzymania w dłoni, a także maleńkie, bogato zdobione torebeczki, idealne do wieczorowych kreacji, najlepiej stonowanych.

W takim szerokim asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie. Dotyczy to także materiałów. Dostępne są różne rodzaje naturalnej skóry, skóra eko czy inne tworzywa.


w pobliżu

E-pilarz

Obsza

Psychoterapiaihipnoza.pl

Lublin

PharmaProfit sp. z o.o.

Lublin