WWW: https://zakupy3eu.com/
Dodano: 2022-08-03
Telefon: 61 646 95 50
Miejscowość: Poznań
Adres: Ostrowska 398
Kod pocztowy: 61-312
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Taśmy antypoślizgowe na schody


Przydatne produkty dostępne w ofercie dystrybutora artykułów cenionej marki stanowią sprytne rozwiązania na wiele pojawiających się w codziennym życiu problemów. Przykładowo, gdy problematyczne są śliskie schody, czy to wykonane ze śliskich materiałów, czy wytarte ze względu na intensywne użytkowanie, warto na stronie zakupy3eu.com wybrać specjalne produkty, jakimi są taśmy antypoślizgowe na schody. Zwiększają one bezpieczeństwo, chroniąc przed poślizgnięciem się, co trzeba docenić nie tylko w przypadku poruszania się po tych powierzchniach dzieci, osób niepełnosprawnych czy w podeszłym wieku.

Produkty takie świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju miejscach, także w domach, najczęściej jednak z oferty firmy korzystają zarządcy przestrzeni publicznych.

Taśmy świetnie spełniają swoją rolę, łatwo się je aplikuje i długi czas pozostają na swoim miejscu, chroniąc bezpieczeństwo użytkowników schodów, jak również nie zaburzając ich estetyki - producent zadbał o atrakcyjny i dyskretny wygląd wyrobów.w pobliżu

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Poznań

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

DOMIBUS Ciechanowski Maciej

Złotów