WWW: https://sklepoxide.pl
Dodano: 2022-05-26
Telefon: 502 989 719
Miejscowość: Lubliniec
Adres: Oleska 26
Kod pocztowy: 42-700
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Chodniki podgumowane


Internetowy sklep z pokryciami podłogowymi zapewnia duży wybór produktów do domu i biura. Z katalogiem akcesoriów można zapoznać się na stronie internetowej pod adresem sklepoxide.pl. Szczególną propozycją są na przykład chodniki podgumowane, które doskonale sprawdzają się na korytarzach i w przedpokojach. Są bardzo praktyczne, ponieważ stanowią osłonę parkietu przed brudem przynoszonym na butach. Klienci mogą zamówić modele w różnych kolorach. Efektowne wzornictwo dopasowuje się do wnętrz nowoczesnych i klasycznych.

Chodniki zostały wyprodukowane w Belgii. Wykonano je na solidnej nitce sizalowej na podkładzie żelowym. Firma zapewnia obszycie gratis. Produkt jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy strumień wody, by usunąć wszystkie zanieczyszczenia.

W sklepie dostępne są także wycieraczki gumowe, paliamidowe, igłowe i kokosowe w atrakcyjnych cenach. Ponadto można zamówić modne dywany oraz ociekacze do butów. Zapewniono sprawę dostawę towaru pod wskazany adres i regularne wprowadzanie nowości do katalogu.w pobliżu

Maxsote

bytom

GROW-WORLD

Rybnik

Elban

Miasteczko Śląskie